Dostali jste se do určitého věku, kdy už vás toulky po hospodách nebaví? Roky, kdy jste vydrželi vysedávat po hospodách celou noc, jsou nenávratně pryč? Zkuste vyměnit běžnou „uplivanou“ hospodu za něco extra, a uvidíte, že se vám nebude chtít pryč!

Zkuste tematické hospody

Jak-si-užít-plno-zábavy-v-hospodě-i-mimo-ni-1

Hospoda nemusí být jen o bezduchém popíjení piva bez nápadu. Existuje mnoho tematicky zaměřených hospod, které vás překvapí svým inovativním pojetím a originálním konceptem. Tematicky zaměřené bývá nejen prostředí, ale určitému téma je přizpůsobené i menu.

Opakem jsou pak hospody, které si nanic nehrají a opravdu v nich nejde o nic jiného, než o pivo. Takové opravdu vypadají jako prostý lokál. Pokud však jste schopni ocenit dobré pivo, pak budete takovém typu hospody spokojeni.

Vyzkoušejte zahradí hospodu

Jak-si-užít-plno-zábavy-v-hospodě-i-mimo-ni-2

V zahradní hospodě jste vlastně venku a na čerstvém vzduchu, takže děláte něco i pro vaše zdraví! Zahradní hospody jsou ideální pro dlouhé letní večery, které můžete trávit s přáteli u sklenice piva a jídly z grilu.

Zahrajte si v hospodě

Jak-si-užít-plno-zábavy-v-hospodě-i-mimo-ni-3

Přineste si do hospody karty nebo jinou stolní hru a zahrajte si! Některé hospody dokonce půjčují vlastní společenské hry. Mívají široký výběr a stačí si jen zvolit. Skvělé jsou i šipky nebo fotbálek.

Zahrajte si doma

Jak-si-užít-plno-zábavy-v-hospodě-i-mimo-ni-4

Že se vám do hospody opravdu nechce? Zahrajte si doma – Playamo CZ nabízí mnoho atraktivních her, ze kterých si vyberou i ti nejnáročnější hráči.

Je libo karaoke?

Jak-si-užít-plno-zábavy-v-hospodě-i-mimo-ni-5

Sejděte se s přáteli v hospodě či baru s karaoke a bavte sebe i ostatní svými pěveckými výkony! Při této aktivitě si užijete plno zábavy. Jestliže jste stydliví a zpěv před posluchači nás neláká, posilněte se silnějším nápojem!